|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра у стилі лофт у трикутній формі корпусу білого кольору 11806/3 WT V3263
Артикул
V3263
В наявності
2 840 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
28 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Розмір упаковки | 76х20х33 см |

Кур'єром по Києву