|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в білому корпусі з плафоном янтар або графіт 11870/1 WT V1062
Артикул
V1062
В наявності
1 475 грн
1 843 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
| Кількість ламп | 1 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 17 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Люстра в білому корпусі з плафоном янтар або графіт






Кур'єром по Києву