|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в бронзовому корпусі на 6 білих плафонів 91063/6 AB+WT V1000
Артикул
V1000
В наявності
2 625 грн
3 280 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 14 |
|---|---|
| Кількість ламп | 6 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра в бронзовому корпусі із 6-ма білими плафонами. Діаметр люстри - 60 см, висота - 40 см. Неймовірна серія люстра із білими плафонами у бронзовому корпусі представлена у 3-х комплектаціях: 3, 6 та 8 плафонів.








Кур'єром по Києву