|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в бронзовому корпусі на 8 білих плафонів 91063/8 AB+WT V4916
Артикул
V4916
В наявності
3 545 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра в бронзовому корпусі на 8 білих плафонів. Діаметр люстри - 65 см, висота - 45 см. Неймовірна серія люстра із білими плафонами у бронзовому корпусі представлена у 3-х комплектаціях: 3, 6 та 8 плафонів.

Кур'єром по Києву