|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в чорному кольорі видовженого корпусу з видовженими камінчиками MD 2008-B L V3638
Артикул
V3638
В наявності
8 179 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
38 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 83 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 53х6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Вага (кг) | 7.8 |
| Розмір упаковки | 88х48х21 см |
Опис
Розкішна серія люстр + бра в чорному кольорі корпусу з криштелевими видовженими камінчиками Світильник є в двох діаметрах у заокругленій формі та у видовженій формі

Кур'єром по Києву