|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в чорному корпусі на 6 ламп 088N/6 BK V1757
Артикул
V1757
В наявності
1 945 грн
2 430 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 32 |
|---|---|
| Кількість ламп | 6 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 40 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 60х45х37 см |
Опис
Люстра в чорному кольорі корпусу метал на 6 ламп з плафонами трьох кольорів : білий матовий, янтарний або графітовий



Кур'єром по Києву