|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в геометричній формі з вбудованими світлодіодами YG 803/4 V3742
Артикул
V3742
В наявності
2 436 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 25 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір монтажної планки | 58 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Розмір упаковки | 107х51х14 см |
Опис
Серія led світильників, що складається з основної люстри в геометричній формі на 2 плафони кільця, та двох напівкілець чорного кольору з прозорим орг склом, підвісного світильника та бра Бра мають дзеркально відображену форму корпуса: на ліву та на праву сторону Колірний режим світильників: 2900К, 4000К, 5000К Люстру рекомендуємо встановлювати з додатковими джерелами світла


Кур'єром по Києву