|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в корпусі із білої екошкіри S 1809/1 WT V2747
Артикул
V2747
В наявності
4 375 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Білий |
Опис
Люстра у нестандартному корпусі із білої екошкіри та металу кольору хром. Діаметр люстри 45 см. В основі люстри - цоколь Е27 . Кріпиться ця модель люстри на монтажну планку 10 см і має регулювання висоти від 45 до 85 см.

Кур'єром по Києву