|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в корпусі хром з білою фурнітурою на 8 плафонів 51797/8 CH+WT V1554
Артикул
V1554
Немає в наявності
3 745 грн
4 680 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 60х30х22 см |
Опис
Стельова люстра в корпусі хром на 8 плафонів трьох кольорів - графіт, білий матовий або прозорий




Кур'єром по Києву