|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в корпусі латунь на 6 видовжених унікальних плафонів YG 8003-6A V3553
Артикул
V3553
В наявності
3 108 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 35 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 54х34х18 см |
Опис
Серія світильників на 6/4/2 лампи з видовженим плафоном двох кольорів: графіт та янтар Ріжки виходять з однієї спільної чаші, в якій з’єднані три ріжки по два плафони

Кур'єром по Києву