|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в металевому білому каркасі на 3 плафони 11535/3 WT V2048
Артикул
V2048
В наявності
2 555 грн
3 193 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
63 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 16х14 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 64х28х24 см |
Опис
Люстра в металевому білому каркасі на 3 плафони




Кур'єром по Києву