|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в природніх мотивах у білому корпусі H 688/54 WT V3978
Артикул
V3978
В наявності
9 865 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 54 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
105 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
105 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 9х7 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 92х92х32 см |
Опис
Сучасна люстра кільце в флористичних умовах на 54 пелюстки з гілками, що направлні вверх та вниз


Кур'єром по Києву