|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в стилі Contemporary у золотистому кольорі на 15 плафонів 9101/15 GD V3465
Артикул
V3465
В наявності
5 405 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 15 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра в стилі Contemporary у золотистому кольорі корпусу із подвійним плафоном Люстра представлена у декількох розмірах: на 6,9,12 або 15 плафонів Сучасний та стильний вибір для вашої оселі!

Кур'єром по Києву