|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в стилі Серпента з ніжними метеликами Y 05 GD V4063
Артикул
V4063
В наявності
9 133 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір упаковки | 66х66х35 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Погодьтесь, це не люстра, а справжній витвір мистецтва! Конструкція складається з металевого золотистого кільця, на якому хаотично розмістились листочки з тонкого перфорованого металу і ніжні метелики Люстра доступна у двох діаметрах : 60 см та 80 см

Кур'єром по Києву