|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в золотому корпусі на 2 квадратних плафони 6671/2 B GD V4702
Артикул
V4702
В наявності
755 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий з візерунком |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Люстра в золотому корпусі на 2 квадратних плафони. Довжина люстри - 40 см, ширина - 22 см, висота - 30 см. Представляємо серію плафонних люстр у 3-х комплектаціях (2, 3 та 5 плафонів) у 2-х кольорах корпусу (хром та золотий) та у 2-х варіантах плафонів (круглий (діаметр 15 см) - тип А та квадратний (12х10 см) - тип B).

Кур'єром по Києву