|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в золотистому корпусі на 3 мініатюрних білих матових плафони YG 8014-3C GD V3717
Артикул
V3717
В наявності
1 904 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
36 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
68 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 57х34х19 см |
Опис
Елегантний світильник в видовженому вертикальному золотистому корпусі на 3 білих плафони

Кур'єром по Києву