|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра в золотистому корпусі на 4 мініатюрних білих матових плафони YG 8014-4 D GD V3767
Артикул
V3767
В наявності
2 363 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 42х19х19 см |
Опис
Елегантний світильник в горизонтальному золотистому корпусі на 4 мініатюрних білих матових плафони В світильнику на 4 плафони висота регулюється завдяки кабелю (без стійки)

Кур'єром по Києву