|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Areli L100 G9 4000К V851
Артикул
V851
В наявності
3 923 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
G9 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 13 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Матовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 106х28х18 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Видовжена підвісна люстра у чорному каркасі доступнату двох розмірах: 5 та 6 плафонів Де 3 плафони із вбудованими світлодіодами, а 2 та 3 плафони із цоколем 9


Кур'єром по Києву