|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Artu L120 30W 4000К V4242
Артикул
V4242
В наявності
6 446 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 30 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
6 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 40 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Креативна та водночас елегантна видовжена люстра із кришталевими камінчиками у корпусі метал кольору латунь


Кур'єром по Києву