|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Bicones D12 L140 1xG9 4000К V4240
Артикул
V4240
В наявності
4 391 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Потужність, Вт | 50 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
140 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 128х34х19 см |


Кур'єром по Києву