|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Blade L140 4000К V4237
Артикул
V4237
В наявності
10 625 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 68 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
140 см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 106х25х12 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Світильник, що розливає м'яке світло як до стелі, так і вниз. Вражаючі довгі лінії цього підвісного світильника, та латунні плафони з заокругленими формами роблять його ідеальним для підвішування над обіднім столом або кухонним островом. Світильник з вбудованими світлодіодами доступний у трьох розмірах корпусу довжиною: 100 см (світильник має 2 світлові модулі) 140 см (світильник має 3 світлові модулі) 180 см (світильник має 4 світлові модулі)

Кур'єром по Києву