|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Bow L130 6xG9 V2427
Артикул
V2427
В наявності
5 006 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
130 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Лампочки в комплекті

Кур'єром по Києву