|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Doggy L130 8xE27 V4135
Артикул
V4135
Немає в наявності
4 244 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
130 см |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Розмір упаковки | 93х21х32 см |
Опис
Підвісний світильник у видовженому корпусі метал латунь з унікальним гранчастим плафоном

Кур'єром по Києву