|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Domino L120 32W 4000К V1684
Артикул
V1684
В наявності
3 693 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 32 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір плафона | 29х4 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 125х40х17 см |
Опис
Геометрична видовжена люстра в чорному кольорі корпусу із золотистою фурнітурою


Кур'єром по Києву