|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Elti L100 47W 3CCT V2095
Артикул
V2095
В наявності
3 665 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 47 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Підключення | Через блок |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна видовжена підвісна люстра Лед у чорному металевому каркасі довжиною 100 та 120 см.

Кур'єром по Києву