|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Emma L100 70W 3CCT V727
Артикул
V727
В наявності
4 145 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 70 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 45х5х3 см |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Підключення | Через блок |
| Тип | А |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Видовжена ЛЕД люстра у срібному корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Розмір світлового корпусу: 100х20х20 см або 120х20х20 см Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 70 Вт (35 Вт тепле та холодне світло) 75 Вт (37 Вт тепле та холодне світло) Ця модель люстри представлена у 4-х кольорах корпусу: чорний, білий, хром та золото.

Кур'єром по Києву