|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Empress L120 30W 4000К V2081
Артикул
V2081
В наявності
3 923 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 30 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
17 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Підключення | Через блок |
| Вага (кг) | 2.5 |
| Розмір упаковки | 122х15х15 |


Кур'єром по Києву