|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Expo L120 10W 3CCT V3283
Артикул
V3283
В наявності
11 815 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 10 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
17 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 29 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 106х30х12 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Модель довтупна у 2-х діаметрах: 60 см, 80 см Та видовжена модель довжиною 100 см та 120 см

Кур'єром по Києву