|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Fiesta L100 112W 3CCT V5075
Артикул
V5075
В наявності
11 681 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 112 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 33х4х6 см |
| Розмір монтажної планки | 26 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Видовжена хвилеподібна ЛЕД люстра у золотому корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100х25х30 см або 120х25х30 см Люстра має 3 режими освітлення - тепле, холодне та нейтральне світло - Ви зможете налаштувати атмосферу у приміщенні залежно від потреби: тепле світло створює затишну та розслаблюючу атмосферу, холодне світло сприяє концентрації, а нейтральне - забезпечує оптимальне освітлення для будь-якої ситуації. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 100 см - 112 Вт (57 Вт тепле та холодне світло) 120 см - 140 Вт (70 Вт тепле та холодне світло) Ця ЛЕД люстра в елегантному золотому корпусі стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїй хвилястій формі, вона створює динамічний і вишуканий вигляд, який привертає увагу. Ця подовжена модель люстри чудово впишеться в різні приміщення, такі як вітальня, спальня або їдальня. Вона стане стильним акцентом, особливо над обідніми столами чи барними стійками, додаючи інтер'єру елегантності та сучасного шарму.

Кур'єром по Києву