|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Giada L135 4xG9 V863
Артикул
V863
В наявності
4 345 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
135 см |
| Максимальна висота | 50 см |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х7 см |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Колір фурнітури | латунь |
Опис
Сучасна модель підвісної люстри виконана у чорному металевому корпусі із латунною фурнітурою та з білими матовими плафонами (діаметр плафона - 10 см). Висота люстри регулюється від 50 до 75 см. Довжина металевого корпусу - 135 см, ширина - 20 см.

Кур'єром по Києву