|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Gioia L120 4000К V1777
Артикул
V1777
В наявності
9 491 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 15 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 72 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Тип кріплення | 2 монтажних планки |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 120х35х35 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна видовжена люстра у корпусі латунь Модель представлена у трьох розмірах: 120 см, 150 см та 180 см Джерелом світла є лампа 9 (в комплекті лампочка 4Вт) та вбудований світлодіодний елемент

Кур'єром по Києву