|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Gletscher L100 17W 3CCT V1685
Артикул
V1685
В наявності
3 749 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 17 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
26 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 80х6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 42 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Підключення | Через 2 блоки |
| Розмір упаковки | 85х43х9 см |
Опис
Видовжений лінійний світильник в чорному кольорі корпусу


Кур'єром по Києву