|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Handy L100 16xG9 V1710
Артикул
V1710
В наявності
5 981 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 4 |
|---|---|
| Кількість ламп | 16 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 98х36х16 см |
Опис
Видовжена модель із серії у хромованому каркасі та з мініатюрними графітовими плафонами Модель представлена у двох розмірах: 100 см та 120 см





Кур'єром по Києву