|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Herc L100 15xG4 V1130
Артикул
V1130
В наявності
10 715 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 15 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
140 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 20х6х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 3.3 |
| Розмір упаковки | 103х12х11 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Видовжена дизайнерська люстра з кристалами в латунному корпусі на 15 ламп.

Кур'єром по Києву