|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Hoti L122 4xG9 V5313
Артикул
V5313
Немає в наявності
4 425 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
122 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х7 см |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Відстань між точками кріплення | 50 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Колір фурнітури | латунь |
Опис
Підвісна люстра в сучасному стилі стане ефектним акцентом у будь-якому інтер'єрі. Конструкція виконана у мінімалістичному дизайні: чорний металевий каркас із латунними деталями додає вишуканості, а поєднання різних геометричних форм створює гармонійний баланс. З одного боку люстри розташований конічний металевий абажур, з іншого-три матові білі плафони діаметром 10 см, які рівномірно розсіюють світло. Довжина корпусу - 122 см, що дозволяє освітити велику площу, а регульована висота (від 50 до 75 см) забезпечує адаптацію до різних приміщень. Люстра працює з чотирма лампами формату 9, що гарантує достатній рівень освітлення. Ця модель ідеально підходить для сучасних інтер'єрів: від мінімалізму та скандинавського стилю до лофт і модерну. Оптимальне застосування - обідні зони, кухонні острови, вітальні або креативні робочі простори, де потрібне стильне та функціональне освітлення.

Кур'єром по Києву