|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Hue L123 5xGU10 V1657
Артикул
V1657
В наявності
4 995 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
GU10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
123 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 91х18х18 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна лінійна люстра в скандинавському стилі в корпусі метал чорного кольору з плафонами у вигляді спотів чорного кольору або латунь Люстра доступна у декількох розмірах : на 5, 9 , а також 12 ламп

Кур'єром по Києву