|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Imola L100 73W 3CCT V725
Артикул
V725
Немає в наявності
4 345 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 73 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 45х5х3,5 см |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Нова сірія підвісних ЛЕД люстр представлена у двох розмірах копусу (довжиною 100 та 120 см). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 100 см - 73 Вт (37 Вт тепле та холодне світло) 120 см - 84 Вт (42 Вт тепле та холодне світло)

Кур'єром по Києву