|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Infinity L110 8xG9 V1625
Артикул
V1625
В наявності
4 722 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 116х23х15 см |
Опис
Видовжена люстра в корпусі чорного кольору з підвісними білими плафонами

Кур'єром по Києву