|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Iro L90 7xG9 V3807
Артикул
V3807
Немає в наявності
5 995 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Потужність, Вт | 15 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 94х41х20 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Легкість прозорих повітряних плафонів на одному фото Дизайнерський рейковий світильник з прозорими плафонами кулями різного діаметру з хаотичним розміщенням на лінійному корпусі з чорного матового металу і світлодіодним кільцем Модель представлена в двох розмірах: 90 см на 7 плафонів 120 см на 10 плафонів









Кур'єром по Києву