|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Iro L115 8xG9 V1609
Артикул
V1609
Немає в наявності
4 220 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
115 см |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | 2 монтажних планки |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 106х59х20 см |
Опис
Видовжена люстра в чорному корпусі з прозорими скляними плафонами






Кур'єром по Києву