|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Iro L120 10xG9 V238
Артикул
V238
Немає в наявності
8 515 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Потужність, Вт | 11 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 195 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 70х6х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 33 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайнерський рейковий світильник з білими плафонами кулями різного діаметру (8 см/10 см/12 см/15 см) з хаотичним розміщенням на лінійному корпусі з чорного матового металу і світлодіодним кільцем (діаметр кільця 30 см). Модель представлена в двох розмірах: 90 см на 7 плафонів 120 см на 10 плафонів


Кур'єром по Києву