|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Iro 14xG9 V4882
Артикул
V4882
Немає в наявності
7 645 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 14 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 40х6х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна модель видовженої люстри виконана у чорному металевому корпусі із прозорими плафонами різного розміру. Дизайн люстри відрізняється сучасною елегантністю: на видовженій металевій основі гармонійно розміщені скляні плафони чотирьох розмірів ( ; 8,10,12,15 см), що створюють цікаву композицію і додають візуальної динаміки. Поєднання різних діаметрів плафонів додає унікального характеру, підкреслюючи скандинавську простоту та витонченість. Висота люстри регулюється завдяки трьом трубкам (20, 20 та 30 см) від 40 до 85 см, відповідно до особливостей інтер'єру. Ця модель люстри представлена у 3-х розмірах: на 8 плафонів - довжина 75 см, ширина 30 см - стельова основа 40х6х2,5 см на 10 плафонів - довжина 95 см, ширина 30 см - стельова основа 40х6х2,5 см на 14 плафонів - довжина 120 см, ширина 30 см - стельова основа 40х6х2,5 см Ця серія люстр ідеально підходить для використання в інтер'єрах кухонь, їдалень, віталень та просторих холів. Завдяки можливості регулювання висоти, люстра легко адаптується до різних висот стель і може бути розміщена над обідніми столами або в центрі кімнати. Також ця модель люстри доступна: у чорному корпусі із білими плафонами та у білому корпусі із білими або прозорими плафонами.

Кур'єром по Києву