|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Jarrett L150 69W 3CCT V202
Артикул
V202
В наявності
6 379 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Потужність, Вт | 69 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
27 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
150 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Відстань між точками кріплення | 113 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Дизайнерська ЛЕД люстра у видовженому корпусі чорного кольору із білим плафоном 10 см. Довжина - 150 см, ширина - 27 см. Люстра на 3 режими освітлення (холодний, теплий, нейтральний). Потужність 69 Вт (34 Вт тепле та холодне світло). Ця модель має два підключення (можна зробити на два вимикачі). Кріплення складається із двох точок: 1- більша стельова основа 18х4 см із хрестовиною 16 см та менша - 6х3 см із монтажною планкою 6 см. Відстань між кріплення 113 см.


Кур'єром по Києву