|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Jazzel L100 5xG9 V5369
Артикул
V5369
В наявності
4 425 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 4 |
|---|---|
| Кількість ламп | 5 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 30х6х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Чорна металева видовжена люстра-ідеальне рішення для інтер'єрів у стилях мінімалізм, лофт або модерн. Ця модель вирізняється лаконічним дизайном, що поєднує строгість форм із елегантністю матеріалів. Вона доступна у двох комплектаціях, які відрізняються кількістю плафонів: варіант на 5 плафонів має довжину 100 см, а модель на 6 плафонів-довжину 120 см. Такий вибір дозволяє підібрати світильник відповідно до габаритів приміщення та його функціонального призначення. Плафони, виконані з металу, мають діаметр 10 см, що надає конструкції легкості й гармонії. Вони оснащені цоколем 9, який передбачає використання відповідно 5 або 6 ламп. Це забезпечує рівномірне та яскраве освітлення, яке не тільки освітить простір, але й створить затишну атмосферу. Ця модель ідеально підійде для освітлення просторих приміщень: кухонь-студій, обідніх зон, довгих столових або віталень із видовженими зонами. Її універсальний дизайн доповнює будь-який сучасний інтер'єр, створюючи акцент у просторі. Витонченість деталей і чорний колір корпусу додають світильнику виразності, підкреслюючи стильність вашого інтер'єру.







Кур'єром по Києву