|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Lena L100 3xE27 V531
Артикул
V531
В наявності
4 855 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
18 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір стельової основи | 40х5х2 см |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Підвісна люстра - це серія, яка відрізняється ефектним зовнішнім виглядом, надійністю, міцністю та довговічністю. Матеріал основи світильника - метал чорного кольору, плафон із прозорого скла. стане центральним забарвленням будь-якого приміщення. Завдяки регульованій висоті люстри - від 40 до 185 см, довжині - 100см та ширині - 18см, цоколеві Е27 на 3 лампи - освітленість кімнати буде відмінна.

Кур'єром по Києву