|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Leti L120 2xG9 35W 4000К V555
Артикул
V555
В наявності
5 059 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Потужність, Вт | 35 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
ЛЕД люстра у металевому каркасі з двома білими плафонами діаметром 10 см (цоколь G9) з нейтральним денним світлом. Є можливість регулювати висоту від 30 до 175 см. Люстра доступна у двох довжинах: 100 см та 120 см.


Кур'єром по Києву