|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Lisboa L110 8xG9 V1064
Артикул
V1064
В наявності
4 722 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 40х5х4 см |
| Розмір монтажної планки | 40 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 3.4 |
| Розмір упаковки | 115х17х22 см |
Опис
Видовжена люстра в корпусі чорного кольору з підвісними білими плафонами. Довжина корпуса 98 см (з плафонами 110 см). Висота люстри регулюється. В комплекті є лампочки потужністю 3 Вт.

Кур'єром по Києву