|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Luk L100 16W 3CCT V392
Артикул
V392
В наявності
3 695 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 7 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 16 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
4 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 16,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Нова серія підвісних ЛЕД люстр представлена у двох розмірах копусу (довжиною 100 та 120 см). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 100 см - 16 Вт (стельова основа 40х6х2,5 см) 120 см - 30 Вт (стельова основа 50х6х2,5 см)











Кур'єром по Києву