|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Luxe L100 14W 3CCT V957
Артикул
V957
Немає в наявності
3 405 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 14 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
4 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Дерево |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Лінійний чорний мінімалістичний ЛЕД світильник у двох довжинах корпусу: 100 та 120 см. Розмір світлової лінії: 100х4х4 см (або 120х4х4 см) Світильник має 3 режими освітлення, потужність 14 Вт (7 Вт тепле та холодне світло)

Кур'єром по Києву