|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Luzon L120 60W 3CCT V956
Артикул
V956
В наявності
4 255 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 60 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
4 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 25х6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 25 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Лінійний підвісний ЛЕД світильник у чорному корпусі в двох розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Розмір світлового корпусу: 100х15х12 см або 120х15х12 см Світильник має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 48 Вт (24 Вт тепле та холодне світло) 60 Вт (30 Вт тепле та холодне світло)

Кур'єром по Києву